خانه جراحی شکم
جراحی شکم
عمل ابدومينوبلاستي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دکتر عمرانی فرد   
شنبه, 16 خرداد 1394 ساعت 08:37

شكم انسان با افزايش سن و با بارداري و زايمان دچار افتادگي پوست شكم و انباشتگي چربي و همچنين از هم باز شدن عضلات از همديگر مي شود. با افزايش سن و با افزايش وزن انباشتگي چربي در ناحيه شكم و زير جلدي روي مي دهد چربي ناحيه زير جلد چنانچه كم باشد و افتادگي و باز شدگي عضلاني نباشد مي توان با ساكشن آنرا تخليه نمود ولي چنانچه انباشتگي چربي زياد باشد و يا عضلات باز شده باشد و يا چاقي و انباشتگي مربوط به مقدار چربي داخل شكم باشد با ساكشن بهبود نمي يابد و لازم است كه جراحي شود با عمل  چربي پوست و چربي اضافي برداشته مي شود و عضلات از هم باز شده و ترميم مي شود و ناف در محل خود بازسازي مي شود و از آن پوست  و لايه زير جلدي ترميم مي شود.

ادامه مطلب...
 
لیپوساکشن، لیزر و لیپولیزر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 02 اردیبهشت 1391 ساعت 08:13

آقای دکتر عمرانی فرد انجام روشی کم‌خطر و مؤثر برای رفع چاقی‌های موضعی و برطرف کردن چربی‌های موضعی شکم، پهلوها و پائین کمر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های جراحی پلاستیک بوده و هست. لیپوساکشن به‌عنوان یک روش کاملا شناخته شده در این مورد تاثیر بسزائی داشته و دارد. در حال حاضر استفاده از لیزر لیپولیز در کنار لیپوساکشن نتایج چشمگیری بهمراه دارد.

ادامه مطلب...
 


 

تقویم

شنبه, 09 فروردین 1399

آدرس مطب

اصفهان - خيابان شمس آبادي - چهارراه عباس آباد - ساختمان ملک - طبقه چهارم تلفن مطب : 2360839 -0311 برنامه بیمارستانیآقای دکتر عمرانی فرد